Головна / Про ТРК / Новини / Колекція одягу ARBER football by UAF

Колекція одягу ARBER football by UAF

Створення унікальної капсульної колекції повсякденного одягу ARBER football by UAF для мільйонів футбольних вболівальників є спільним проектом Української асоціації футболу та бренду ARBER. Це стало логічним продовженням багаторічної співпраці та новим етапом співробітництва УАФ та бренду ARBER, який працює над створенням офіційно-ділового стилю Національної збірної України з футболу для важливих міжнародних форумів, таких як Мундіаль 2006 р., ЄВРО – 2012, ЄВРО – 2016 та ЄВРО – 2020.

Над створенням колекції працювали провідні дизайнери компанії, залучені експерти зі світу спортивної моди та представники футбольної спільноти (консультанти з УАФ, провідні гравці українського футболу).

Розробка колекцій на межі спортивного та повсякденного одягу є стійким трендом світової моди останніх років, що зумовило безліч колаборацій провідних фешн брендів із зірками спорту чи спортивними брендами.

Головна мета колекції – популяризація українського футболу, розвиток бренду УАФ через створення аутентичної лінії повсякденного одягу life sport style від українського бренду, яким пишаються.

Колекція – це своєрідний вияв шани здобуткам українського футболу. Їй притаманний фірмовий стиль у поєднані з досвідом створення комфортного та елегантного одягу від ARBER.

При створенні колаборації використані, важливі для кожного вболівальника, патерни – УАФ, UA, #мизбірна, силуети легендарних гравців славетного минулого українського футболу та спеціально розроблений фірмовий логотип капсульної колекції.

В колекції представлені: офіційний костюм збірної, клубний піджак, сорочки, брюки, поло та футболки, спортивні костюми та інші товари з якісних матеріалів з унікальною айдентикою бренду.

Вже розроблено дві сезонні колекції (весна-літо, осінь-зима) 2021 року, які отримали схвальні відгуки від футболістів та тренерського штабу національної збірної України з футболу, які взяли участь у фотосесії для популяризації даного проекту.

На першому етапі продажу, колекція ARBER football by UAF буде представлена у спеціалізованих корнерах кращих магазинів ARBER у 15 містах України, офіційному фан-шопі УАФ та ARBER MARKETPLACE.

Наступними кроками розвитку даного проекту буде розширення асортименту колекції та каналів продажу, розробка лінії аксесуарів та сувенірів через залучення широкого кола місцевих партнерів, які вболівають за український футбол.

«Комфортний стиль, натхненний футболом»
#ARBERfootballbyUAF

читайте також
біііільше новин
XMAS JAZZ The Loft Gastropub запрошує на Рідзвяний Джаз!
24 грудня вас чекає рідзвяні найпопулярніші та найяскравіші твори джазу, вино та чудова атмосфера!
SPECIAL GUEST - Black&White
Початок: 20:00


Забронюйте собі святковий настрій:
The Loft Appolo +380 67 640 50 99
21 грудня 2021 р.
Вiдкриття NewYorker
3 травня 2021 р.
Тепер можна здати батарейки в JYSK У кожному будинку є маленька, але дуже важлива річ - це батарейки. І хоч від них й багато користі, відпрацьовані батарейки — це загроза для довкілля. З травня 2021 в магазині данської мережі JYSK в Україні встановлені спеціальні контейнери для збору вживаних батарейок. Гарантована переробка всіх зібраних батарейок відбувається на заводі GreenWEEE в Румунії, яку оплатить JYSK в рамках програми екологічної відповідальності.
2 червня 2021 р.