Ресторан The Loft Gastropub вже працює
![](/media/news/3-1149-t25.png)
Ми вже працюємо та запрошуємо гостей на смачний сніданок, ланч та вечерю. 3 поверх, з 09:00 до 24:00.
The Loft Gastropub – всеукраїнська мережа демократичних закладів.
Кухня в The Loft Gastropub – завжди якісна, ситна та корисна ,слідує світовим гастротрендам. У меню багато м'ясних страв приготовлених на грилi. З ранку готуємо смачні сніданки, в обідню перерву діють ланчі. Бар з великим асортиментом крафтового пива, віскі та коктейлей на різний смак. Демократична атмосфера, де будь-який гість буде почувати себе вільно і розкуто, збиратися з друзями чи родиною перед сеансом кіно або вболівати за улюблену футбольну команду, насолоджуватись романтичними вечорами.
The Loft Gastropub – перший в Україні ресторан в стилі Loft.
![](/media/news/552-1602485936155-t26.png)
![](/media/news/552-1602485944515-t26.png)
читайте також
біііільше новин
![](/media/news/19-660-t10.jpg)
XMAS JAZZ
The Loft Gastropub запрошує на Рідзвяний Джаз!
24 грудня вас чекає рідзвяні найпопулярніші та найяскравіші твори джазу, вино та чудова атмосфера!
SPECIAL GUEST - Black&White
Початок: 20:00
Забронюйте собі святковий настрій:
The Loft Appolo +380 67 640 50 99
24 грудня вас чекає рідзвяні найпопулярніші та найяскравіші твори джазу, вино та чудова атмосфера!
SPECIAL GUEST - Black&White
Початок: 20:00
Забронюйте собі святковий настрій:
The Loft Appolo +380 67 640 50 99
21 грудня 2021 р.
![](/media/news/12-660-t10.jpg)
Вiдкриття NewYorker
3 травня 2021 р.
![](/media/news/14-660-t10.jpg)
Тепер можна здати батарейки в JYSK
У кожному будинку є маленька, але дуже важлива річ - це батарейки. І хоч від них й багато користі, відпрацьовані батарейки — це загроза для довкілля. З травня 2021 в магазині данської мережі JYSK в Україні встановлені спеціальні контейнери для збору вживаних батарейок. Гарантована переробка всіх зібраних батарейок відбувається на заводі GreenWEEE в Румунії, яку оплатить JYSK в рамках програми екологічної відповідальності.
2 червня 2021 р.