-50% на кожен другий кілограм FANATIC PORTER

В Україні виявлено нову нешкідливу форму склерозу: люди, побачивши знижку 50% на кожен другий кілограм FANATIC PORTER, одразу забувають всі причини, які можуть завадити покупці. Черговий спалах очікується з 19 до 25 березня. Але не переймайтесь – це буде СУПЕР!

Подробнее

-20 на смачні гріночки

Хто активно хрумтить, той сумний не сидить. Куристуйтесь нагодою та хрумтіть смачними гріночками зі знижкою 20% з 19 по 25 березня.

Подробнее

Акція тижня. -50 на кожен другий кг.

Котик не може замовити і собачка теж, тому що в них – лапки. А ти можеш, тому що в тебе – ручки й акція зі знижкою 50% на кожен другий кілограм пива FANATIC HELLES з 12 до 18 березня.

Подробнее

Акція тижня. -20 чіпси індички

Обожнюєш чіпси зі смаком м’яса? А як щодо чіпсів зі смаком м’яса, текстурою м’яса, поживною цінністю м’яса, га? Так, це про ЧІПСИ ЧІКЕН ІНДИЧКА. Вони смачні та ще й майже дієтичні… МАЙЖЕ. Бо, здається, найжирніше, що там є – це знижка 20%, з якою вони продаються з 12 по 18 березня.

Подробнее

Нова колекція Spring|Summer 2020 від бренду VIF вже у BAGSetc!

У новій рекламній кампанії бренду VIF увазі глядачів представлена сучасна урбаністка - модна, успішна молода дівчина, яку «застукали» на брущатих вуличках нашої столиці серед затишних житлових будиночків і кафе. Вона зображена в звичних образах традиційної міської жительки: що поспішає на роботу, насолоджується кавою в невеликому вуличному кафе, а також біжить в грайливому настрої на романтичне побачення.

Подробнее

Дівчата прикрашають світ, а COLIN'S прикрашає дівчат!

До свята весни COLIN'S дарує додаткову ЗНИЖКУ 20% на всю жіночу колекцію! А також надає 200 гривень бонусами при розрахунку від 1000 гривень в одному чеку за жіночий асортимент.

Подробнее

Акція тижня. -20 на ікру мінтая

Пиво - завжди добре, а із закускою - ще краще. Доповни улюблені сорти пива ікрою минтая зі знижкою 20% з 5 по 11 березня!

Подробнее

Акція тижня. -50 на кожен другий кг.

На легке світле пиво і ціна має бути легкою, тому з 5 по 11 березня кожен другий кілограм пива «Берлінгер» стане дешевшим на 50%.

Подробнее

-25% на весь жіночий асортимент в BAGSetc на честь 8 Березня

У повітрі запахло весною! Погода диктує весняний настрій і бажання бути яскравіше! У Вас просто немає шансу залишитися без уваги!

Подробнее

Зігріває серця

До дня закоханих!

-30 на техніку та догляд за волоссям

Подробнее