У ТРК «Appolo» відбудеться майстер-клас від JYSK

Данська компанія JYSK вітає покупців з приходом весни знижками та безкоштовними майстер-класами в рамках Днів Скандинавського Хюґе. Творчі уроки з фотографії для соціальних мереж проведуть популярні Instagram-блогери 8 березня у 5-ти містах України. У Дніпрі майстер-клас відбудеться в магазині JYSK, що в ТРК «Appolo», початок о 13:00.

П’ять дівчат, чиї фото в Instagram набирають сотні лайків, детально розкажуть та покажуть на практиці, як на фото передати настрій весняного хюґе. Для композиції Flat lay блогери будуть використовувати квіти, модні журнали, а також товари декору у скандинавському стилі з широкого асортименту JYSK: скатертини-ранери, серветки, свічки та підсвічники, декоративні літери та інші речі, що створюють затишну атмосферу вдома.

Кожен учасник майстер-класу зможе створити власну композицію з предметів декору та сфотографувати її. Крім того, блогери дадуть відповіді на питання про обробку фото, розкажуть в який час краще публікувати світлини, поділяться секретами збору лайків та коментарів. Тому захід обов’язковий до відвідування для всіх тих, хто давно планує зробити свій профіль в Instagram по-скандинавськи затишним. Адже філософія хюґе – це поєднання данської естетики декорування оселі та приємного спілкування з родиною та друзями.

Зустрічі пройдуть в рамках Днів Скандинавського Хюґе, які тривають в усіх магазинах мережі JYSK з 28 лютого по 8 березня. Покупці мають чудову можливість оновити свій інтер’єр заощадивши до 50%.

Євген Іваниця, виконавчий директор JYSK в Україні: «Вже стало доброю традицією проводити безкоштовні майстер-класи в магазинах мережі, які розвивають смак та навички наших клієнтів. Ми раді, що JYSK не лише додає затишку в оселі українців, а і вдосконалює їх як особистостей та дає можливість познайомитись з цікавими людьми».

Детальніше про МК на сайті JYSK: https://jysk.ua/mayster-klas