ДО ДНІПРА ЇДЕ ЛІКАР КОМАРОВСЬКИЙ!

Є лікарі, яким вірить і яких слухає вся країна! За підтримки Благодійного фонду ім.В.Гарькавого в Дніпро їде найвідоміший і шанований педіатр Євген Комаровський!

Зустріч відбудеться у форматі “питання-відповідь”. На вас чекає жива щира розмова, в ході якої будуть обговорюватися теми здоров’я та виховання дитини, гармонійного розвитку і формування особистості в сім’ї та соціумі.

Ви зможете не тільки послухати доктора, але і задати йому всі запитання, поспілкуватися в приємній дружній атмосфері. Вечір обіцяє бути теплим, бадьорим, з великою часткою авторського гумору Євгена Олеговича!

Протягом заходу можна буде придбати найпопулярніші книги з автографом доктора, а також взяти участь в благодійній лотереї.

Отже, зустріч з доктором Комаровським відбудеться
2 березня 2019 р. о 18:30 в КДЦ “МЕНОРА” (зал “Grand Hall”)
Довідки за тел. +38 098 056 4 888

Придбати квитки можна тут: https://dnepr.internet-bilet.ua/vstrecha-s-doktorom-komarovskim

Всі зібрані кошти від продажу квитків Благодійний фонд ім.В.Гарькавого спрямує на організацію медичного страхування дітей і встановлення сучасних систем очищення води в школах Дніпропетровської області. Ця ініціатива є частиною соціальної програми “Починай зараз”, яку фонд успішно реалізує в регіоні.

Приєднуйтесь!